DrukarniaOnline.pl

Wybory samorządowe

Wybory Samorządowe 2024

Zapraszamy wszystkie komitety wyborcze oraz kandydatów do współpracy z naszą drukarnią. Wiemy, że wybory to czas szczególny. Liczy się szybkość działania, niezawodność, kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny. Działamy na rynku poligraficznym już ponad 20 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji materiałów wyborczych. To właśnie dzięki temu jesteśmy skuteczni w tym, co robimy. Nasza drukarnia spełni Twoje oczekiwania.

Drukujemy materiały na wybory

Realizujemy druk wszelkich materiałów stosowanych w trakcie kampanii wyborczej. Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem, a znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań. Nasz podstawowy pakiet materiałów na wybory to:

 

Ulotki wyborcze

To najbardziej uniwersalna forma reklamy wyborczej. Zawiera najważniejsze informacje o kandydacie. Może być stosowana jako druki bezadresowe lub wręczana osobiście w trakcie spotkań z wyborcami. Oferujemy szeroki wybór formatów oraz papierów. Drukujemy nakłady już od 50 szt. Czas realizacji nie przekracza 3 dni roboczych.

Kalkulator produktu
Plakaty wyborcze

Plakaty wyborcze

W trakcie kampanii wyborczej to one sprawią, że Twój wizerunek będzie widoczny wszędzie, na witrynach sklepowych, słupach ogłoszeniowych, tablicach, ogrodzeniach. Drukujemy plakaty w formatach od A3 aż do B1. Oferujemy szeroki wybór gramatur papierów i druk już od 1 sztuki. Czas realizacji nie przekracza 2 dni roboczych.

Kalkulator produktu
Kalendarzyki wyborcze

Kalendarzyki wyborcze

To proste, praktyczne i cenne źródło informacji. Z jednej strony kalendarzyk, a z drugiej strony krótka prezentacja kandydata. Posiadają zaokrąglone narożniki i są wykończone folią błysk lub mat. Są drukowane na papierze kredowym 350 g w nakładach od 250 sztuk. Czas realizacji nie przekracza 3 dni roboczych.

Kalkulator produktu
Banery wyborcze

Banery wyborcze

Bardzo popularna reklama wyborcza z uwagi na wielkość i wytrzymałość. Doskonale nadają się do ekspozycji na ścianach budynków, elementach ogrodzeń lub jako reklama rozwieszona na słupach. Minimalna szerokość to 0,5 m a maksymalna nawet 45 m. Druk już od 1 sztuki. Czas realizacji do 5 dni roboczych.

Kalkulator produktu
Wizytówki wyborcze

Wizytówki wyborcze

Wizytówki wyborcze to kluczowy element skutecznej kampanii wyborczej! Dzięki nim możesz bezpośrednio dotrzeć do wyborców. Są kompaktowe, ale zawierają najważniejsze informacje. Wizytówki wyborcze drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na papierze kreda mat 350 g. Wykończenie standardowe lub folią błysk / mat. Nakłady już od 50 szt.

Kalkulator produktu

Foldery wyborcze

Oferują obszerną przestrzeń do przedstawienia szczegółowego programu komiteteu wyborczego lub osiągnięć i wartości kandydata. Trwałe, estetyczne wykonanie sprawia, że są one nie tylko praktyczne, ale także efektywne w kreowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy szeroki wybór formatów i papierów. Druk dwustronny kolorowy. Nakłady od 50 szt.

Kalkulator produktu

Ogólne zasady współpracy z komitetami wyborczymi i kandydatami

  1. Komitety wyborcze w trakcie rejestracji na stronie drukarniaonline.pl powinny jako formę działalności wybierać firmę lub jednostkę administracji publicznej.

  2. Z uwagi na konieczność dokładnych rozliczeń budżetu komitetu wyborczego sugerujemy, aby podczas składania zamówienia nie wybierać płatności za pobraniem. Na prośbę kandydata lub pełnomocnika komitetu wyborczego możemy do każdego zamówienia wystawić fakturę pro-forma.

  3. Zamówienia na projekt graficzny przyjmujemy wyłącznie w przypadku usługi kompleksowej, tj. wykonania projektu oraz druku. Termin wykonania projektu jest ustalany indywidualnie.

  4. Zamówienia na projekt graficzny przyjmujemy wyłącznie w przypadku, gdy wartość zamawianych materiałów w koszyku zakupowym przekracza kwotę 1000,00 zł brutto. Projekty graficzne są wyceniane indywidualnie. Wykonanie projektu graficznego nie obejmuje retuszu zdjęcia. Zapytania o cenę prosimy wysyłać na adres projekty@drukarniaonline.pl