DrukarniaOnline.pl

Wybory 2019

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Zapraszamy wszystkie komitety wyborcze oraz kandydatów do współpracy z naszą drukarnią. Wiemy, że wybory to czas szczególny. Liczy się szybkość działania, niezawodność, kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny. Działamy na rynku poligraficznym już ponad 20 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji materiałów wyborczych. To właśnie dzięki temu jesteśmy skuteczni w tym, co robimy. Nasza drukarnia spełni Twoje oczekiwania.

Drukujemy materiały na wybory

Realizujemy druk wszelkich materiałów stosowanych w trakcie kampanii wyborczej. Zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem, a znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich oczekiwań. Nasz podstawowy pakiet materiałów na wybory to:

  1. Ulotki wyborcze – to najbardziej uniwersalna forma reklamy wyborczej. Zawierają najważniejsze informacje o kandydacie. Mogą być roznoszone jako druki bezadresowe lub wręczane osobiście w trakcie spotkań z wyborcami. Oferujemy szeroki wybór formatów oraz papierów i druk już od 50 szt. Czas realizacji nie przekracza 2 dni roboczych.

  2. Plakaty wyborcze – w trakcie kampanii wyborczej to one sprawią, że Twój wizerunek będzie widoczny wszędzie, na witrynach sklepowych, słupach ogłoszeniowych, tablicach, ogrodzeniach. Drukujemy plakaty w formatach od A3 aż do B1. Oferujemy szeroki wybór gramatur papierów i druk już od 1 sztuki. Czas realizacji nie przekracza 2 dni roboczych.

  3. Kalendarzyki wyborcze – proste, praktyczne i cenne źródło informacji. Z jednej strony kalendarzyk, a z drugiej strony krótka prezentacja kandydata. Posiadają zaokrąglone narożniki i są wykończone folią błysk lub mat. Są drukowane na papierze kredowym 350 g w nakładach od 250 sztuk. Czas realizacji nie przekracza 2 dni roboczych.

  4. Banery wyborcze – bardzo popularna reklama wyborcza z uwagi na wielkość i wytrzymałość. Doskonale nadają się do ekspozycji na ścianach budynków, elementach ogrodzeń lub jako reklama rozwieszona na słupach. Minimalna szerokość to 0,5 m a maksymalna nawet 45 m. Druk już od 1 sztuki. Czas realizacji do 3 dni roboczych.

Ogólne zasady współpracy z komitetami wyborczymi i kandydatami

  1. komitety wyborcze w trakcie rejestracji na stronie drukarniaonline.pl powinny jako formę działalności wybierać firmę lub jednostkę administracji publicznej.

  2. z uwagi na konieczność dokładnych rozliczeń budżetu komitetu wyborczego sugerujemy, aby podczas składania zamówienia nie wybierać płatności za pobraniem lub płatności online. Na prośbę kandydata lub pełnomocnika komitetu wyborczego możemy do każdego zamówienia wystawić fakturę pro-forma.

  3. zamówienia na projekt graficzny przyjmujemy wyłącznie w przypadku usługi kompleksowej, tj. wykonania projektu oraz druku.

  4. zamówienia na projekt graficzny przyjmujemy wyłącznie w przypadku, gdy wartość zamawianych materiałów w koszyku zakupowym przekracza kwotę 500,00 zł netto. Projekty graficzne są wyceniane indywidualnie. Zapytania o cenę prosimy wysyłać na adres projekty@drukarniaonline.pl