DrukarniaOnline.pl

Wizytówki MultiLoft – co to takiego?

Wizytówki MultiLoft – co to takiego?

Spis treści:

 

Osoby, które prowadzą swój biznes wiedzą, jak ważną rolę w promowaniu firmy odgrywa reklama. Materiały poligraficzne, takie jak wizytówki, obowiązkowo powinien posiadać każdy przedsiębiorca. Wizytówki MultiLoft to nowoczesna alternatywa dla klasycznych, standardowych jednostronnych wizytówek. Jakie cechy posiada ten rodzaj wizytówek? Jakie są ich zalety?

 

Czym są wizytówki MultiLoft?

Wizytówki MultiLoft - co to takiego?

Cieszące się coraz większą popularnością wizytówki MultiLoft, często są określane mianem wielowarstwowych. To niezwykle reprezentatywne i praktyczne wizytówki. Składają się z kilku warstw papieru połączonych ze sobą metodą bez klejenia na mokro. Do ich produkcji niewymagane jest użycie kleju. Dzięki czemu wizytówki są sztywne, trwałe i odporne na zgniecenie. Zazwyczaj dwie zewnętrzne warstwy wykonane są z ozdobnego papieru. Natomiast warstwa wewnętrzna składa się z papieru barwionego w masie.

Wizytówki MultiLoft mogą występować również w wersji z podłożem magnetycznym. Wówczas jedna warstwa zewnętrza składa się z papieru ozdobnego, a druga z podłoża magnetycznego. Ciekawą odmianą wizytówek MultiLoft są tzw. wizytówki NFC. Wyglądają jak typowe wizytówki MultiLoft, ale dodatkowo wyposażane są w specjalny chip NFC. Technologia NFC pozwala na zapisanie w formie cyfrowej kilku prostych informacji teleadresowych. Umożliwia to posiadaczowi wizytówki pobranie danych kontaktowych zawartych w jej treści bezpośrednio na urządzenie mobilne np. smartfon.

 

Zalety wizytówek MultiLoft

Zastanawiasz się, czy druk wizytówek w nowoczesnym formacie o designerskim wyglądzie się opłaca? Jeżeli w dalszym ciągu masz wątpliwości, koniecznie sprawdź, na jakie korzyści można liczyć, decydując się na zamówienie wizytówek MultiLoft. Najważniejszą zaletą tych wizytówek bez wątpienia jest ich oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Prezentują się one nadzwyczaj elegancko. Co więcej, dzięki wielowarstwowej budowie cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Niestraszne im długie noszenie w kieszeni marynarki czy spodni. Wnętrze pełne nasyconego koloru z pewnością zaskoczy każdego, komu podarujesz nową wizytówkę. To jednak nie wszystko. Wizytówki MultiLoft są uniwersalne, przez co mogą nam służyć jako wizytówki osobiste lub firmowe.

O czym pamiętać decydując się na druk wizytówek MultiLoft lub wizytówki NFC? Najważniejszym aspektem jest oczywiście treść. Z racji kompaktowych wymiarów i niewielkiego formatu należy skupić się na istotnych informacjach. Profesjonalnie zaprojektowana i przygotowana wizytówka powinna zawierać najważniejsze dane teleadresowe. Wizytówka musi umożliwiać odbiorcy szybkie i bezproblemowe skontaktowanie się z nim. Warto pamiętać też o tym, że wykończenie i ogólny charakter wizytówki powinien być ściśle powiązany z jej przeznaczeniem.