DrukarniaOnline.pl

Wizytówki - jak zrobić ciekawy produkt?

Wizytówki - jak zrobić ciekawy produkt?

Spis treści:

 

Wizytówki to produkt towarzyszący nam od wielu dekad. Są podstawowym produktem poligraficznym stosowanym przy nawiązywaniu nowych kontaktów. Mogą też wspomagać utrzymanie dobrych relacji i współpracy ze stałymi kontrahentami. Inwestycja w druk wizytówek to podstawowy krok w prowadzeniu działań marketingowych i promocyjnych. Najczęściej, wizytówki wręczamy swoim klientom czy kontrahentom osobiście. Warto zatem postawić na produkt wysokiej jakości, który będzie prezentować się atrakcyjnie. Walory estetyczne dobrej wizytówki, uzyskać można poprzez profesjonalny projekt. Nie mniejsze znaczenie ma również jakość podłoża, a także sposób jego wykończenia.

 

Oryginalne wizytówki ozdobne.

Ponieważ w dzisiejszych czasach druk wizytówek jest niezwykle powszechny. Pojawia się więc potrzeba zrealizowania wizytówek, które wyróżnią się na tle pozostałych niebanalną prezencją. Klasyczna wizytówka realizowana jest głównie na papierze kredowym matowych 300 lub 350 g. Czasami wykorzystywane jest w niej dodatkowe foliowanie. Jest to klasyka gatunku, która niezmiennie cieszy się popularnością.

Doskonałym pomysłem na stworzenie oryginalnych i nietuzinkowych wizytówek jest wykorzystanie do ich wykonania innego papieru, np. papieru ozdobnego. Taki papier ozdobny pomoże zrealizować wyjątkowo efektowną całość. W ofercie naszej drukarni posiadamy wiele atrakcyjnych propozycji. Posiadamy między innymi papiery ozdobne takie jak: cyclus offset, keaykolour snow white, rives sensation tactile, rives dot czy stardream silver. Wizytówki ozdobne wykonane na tak atrakcyjnym podłożu, będą prezentowały się wyraziście i stylowo. Oczywiście są osoby, które preferują klasyczne rozwiązania. Standardowe wizytówki równiez mozna dodatkowo wyróżnić. Doskonałym pomysłem może być lakierowanie wybiórcze. Ciekawą opcją jest także subtelne srebrzenie czy złocenie, które doda całości charakteru.

Poza doborem papieru i detali ozdobnych, tworząc wizytówki ozdobne, można poeksperymentować z ich formatem. Coraz bardziej popularne są obecnie wizytówki kwadratowe np. o formacie 65 × 65 mm.

  Wizytówki - jak zrobić ciekawy projekt?

 

Nietypowe rozwiązania

Wizytówki nie muszą być jedynie kawałkiem papieru. Jednym z ostatnich hitów wśród tych stylowych prezentacji są wizytówki wielowarstwowe, czyli wizytówki MultiLoft. Modele te opracowywane są na bazie kilku arkuszy papieru, które zostały ze sobą trwale połączone. Jest to rozwiązanie droższe od klasycznych czy ozdobnych wizytówek. Jednak niebywałe walory estetyczne, a także ich grubość i trwałość, są nieporównywalne do innych modeli. Co więcej, wizytówki MultiLoft mogą oferować znacznie więcej niż inne produkty poligraficzne! W wewnętrznej warstwie zawierać mogą specjalny elektroniczny chip, w którym możemy zapisać dowolną informację. Jest to wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie, które w erze smartfonów sprawdza się doskonale. Tę wersję wizytówek nazywamy wizytówkami MultiLoft NFC. Są one coraz  bardziej doceniane i częściej wykorzystywane.

Cennik druku wizytówek multiloft