DrukarniaOnline.pl

Torby reklamowe z logo

Torby reklamowe z logo

Spis treści:

 

Ekologiczne rozwiązania to już nie tylko opcja. To już konieczność dla firm działających w najrozmaitszych branżach. Media oraz marki zachęcają do ograniczania plastiku. Coraz chętniej rezygnujemy z jednorazowych przedmiotów, aby żyć w zgodzie z filozofią zero waste. Czy torby reklamowe z nadrukiem mają jeszcze rację bytu?

 

Modne torby bawełniane

Foliówki stają się passe. Niemal każda szanująca się sieć handlowa oferuje już torby papierowe ze swoim logo. Coraz więcej świadomych konsumentów na zakupy wyrusza ze swoją eko torbą lub materiałowymi woreczkami na warzywa i owoce. Torby reklamowe z nadrukiem nie odchodzą do lamusa, ale zmieniają swoją formę. Rezygnujemy z plastiku na rzecz bardziej wytrzymałych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

Jeśli chcesz stworzyć dla swoich klientów upominek z Twoim logo – wybierz rozwiązania, które będą nie tylko ładne, ale i ekologiczne. Z biznesowego punktu widzenia takie wyjście jest korzystne dla wszystkich stron. Twój klient otrzyma wytrzymały produkt dobrej jakości. Ty masz pewność, że nie wyląduje w śmietniku zaraz po wręczeniu. W ten sposób więcej osób zobaczy Twoją markę, a co najważniejsze – skojarzy ją z nowoczesnym i świadomym podejściem do kwestii ekologii.

 

Ekologiczne torby reklamowe

Rozwiązaniem problemu są ekologiczne torby reklamowe z nadrukiem. Wykonane ze 100% bawełny organicznej są pojemne, estetyczne i przede wszystkim wytrzymałe. Tego typu torby dają także spore pole do kreatywnych rozwiązań, jeśli chodzi o sam nadruk. Od Ciebie zależy czy będzie to logo Twojej firmy. Może to być zabawne i błyskotliwe hasło, z którym identyfikują się Twoi klienci. Świetnym pomysłem jest autorska ilustracja wykonana specjalnie dla Twojego brandu.

Tworząc hasło, które umieścisz na reklamowej torbie z nadrukiem, warto pomyśleć także o najczęstszych sytuacjach, w których klienci sięgają po eko torby. Jeśli będzie pasować do kontekstu i nawiązywać np. do zakupów możesz mieć pewność, że przyciągnie wzrok i wywoła uśmiech na wielu twarzach.

 

Torby reklamowe z nadrukiem — cennik

Cennik bawełnianych toreb reklamowych z nadrukiem znajdziesz na naszej stronie internetowej w tej zakładce. Im większe zamówienie, tym niższe jednostkowe ceny produktu. Choć ceny są wyższe niż w przypadku plastiku, korzyść wizerunkowa dla Twojej firmy jest ogromna i warta znacznie więcej. Tego typu gadżety reklamowe to inwestycja, która zawsze jest dobrym wyborem. Nie tylko przyczyniasz się do ratowania naszej planety, ale przy okazji pozwalasz klientom na zbudowanie prawdziwej więzi z Twoją marką. W końcu każdy przedsiębiorca chce, by jego reklamowy gadżet był stale obecny w przestrzeni publicznej. Wystarczy rozejrzeć się na ulicy, by zauważyć, jak wielu przechodniów nosi zakupy czy drugie śniadanie do pracy w bawełnianej torbie.

Bawełniane reklamowe torby z nadrukiem nie są chwilowym trendem. To początek większych zmian, za którymi każda nowoczesna marka musi nadążyć, aby dotrzymać kroku swoim klientom.