DrukarniaOnline.pl

Sposoby płatności

Sposoby płatności

Płatność online

Przelewy realizowane są przez serwis PayU.pl i dokonywane są tylko w obrębie banków, które współpracują z PayU.pl. Księgowanie wpłat dokonanych poprzez płatność online odbywa się automatycznie. Czas księgowania wynosi od kliku minut do godziny (w szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin).

PayU | Płacę później

Zamawiaj i płać za towar w terminie do 30 dni! To proste, wygodne i bezpieczne rozwiazanie. Opcja dostępna jest dla każdego Klienta, który posiada conajmniej jedno zamówienie w naszym serwisie opłacone wcześniej poprzez płatność online. Weryfikacja i decyzja o zatwierdzeniu płatności trwa około 15 minut. Złóż zamówienie o wartości od 100 zł do 2000 zł i zapłać w wygodnym dla Ciebie terminie. Na spłatę pożyczki masz 30 dni.

Płatność za pobraniem (niedostępna przy produktach wielkoformatowych)

Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki. Ten sposób płatności dostępny jest wyłącznie dla zamówień spoza grupy produktów wielkoformatowych o łącznej wartości do 5000 zł brutto. W przypadku, gdy zamawiany jest produkt wielkoformatowy lub gdy suma zamówień znajdujących się w poczekalni przekracza wartość 5000 zł, zostanie zablokowana możliwość skorzystania z płatności za pobraniem. Należy wówczas dokonać przelewu online lub zgłosić chęć otrzymania faktury pro-forma.

Płatność przelewem na podstawie faktury Pro-Forma

Każdy klient ma prawo zgłosić chęć dokonania płatności na podstawie faktury pro-forma. Generujemy wówczas dokument do danego zamówienia i udostępniamy go w panelu Klienta. Aby przyspieszyć zaksięgowanie wpłaty prosimy po dokonaniu przelewu przesłać na bok@drukarniaonline.pl potwierdzenie dokonania przelewu (plik PDF do pobrania w każdym banku po zrealizowaniu wpłaty). Pozwoli to zaakceptować płatność w naszym systemie, a zlecenie trafi wówczas do weryfikacji.

Płatność odroczona

Ten sposób płatności zarezerwowany jest wyłącznie dla Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej. Aby móc korzystać z tej formy płatności prosimy wysłać dokumenty potwierdzające status na adres: bok@drukarniaonline.pl.

Zyskają Państwo możliwość wyboru formy płatności z odroczonym (7/14 dniowym) terminem płatności.