DrukarniaOnline.pl

Pisz, planuj, reklamuj – notesy dla każdego!

Pisz, planuj, reklamuj – notesy dla każdego!

Spis treści:

 

Notesy to nieodłączny element każdego dobrego organizatora swojego czasu. Zapisywanie ważnych punktów w ciągu dnia pozwala zwiększyć poczucie porządku w swoich sprawach. Jaki rodzaj notatnika wybrać?

 

Niektórzy wychodzą z założenia, że to co nie zostało zapisane, jest nieważne. Siła słowa pisanego jest znana od zawsze. Utrwalone myśli mają większą moc sprawczą. Jednak w dobie cyfryzacji większość rzeczy zapisujemy w tzw. chmurze – googlowskie pliki, e-maile, aplikacje do notowania, mapy myśli, listy rzeczy do zrobienia. W elektronicznej wersji posiadamy tysiące plików, które niekoniecznie dają poczucie porządku i kontroli.

Wielu coachów czy szkoleniowców z zakresu rozwoju osobistego czy organizacji czasu (pracy i czasu wolnego) poleca prowadzenie własnych notatek oraz zapisywanie najważniejszych punktów dnia. Jeśli nie chcemy pogubić się w całej masie elektronicznych plików, dobrym sposobem jest posiadanie jednego notesu w domu i jednego notesu w biurze.

 

Notatnik biurowy

Notatniki biurowe spełniają istotną funkcję – pozwalają na bieżące zapisywanie np. relacji ze spotkania, zadań do wykonania czy pomysłów do zrealizowania. Ich estetyczna forma - np. twarda okładka w ulubionym kolorze z logotypem firmy – to element kojarzący się z profesjonalizmem.

Co pisać w notatniku biurowym? Dobrym sposobem na organizację własnego czasu jest zapisywanie maksymalnie 5 najważniejszych punktów do zrobienia danego dnia. Zapisanie większej liczby zadań działa podświadomie demotywująco.

  Notesy dla każdego

 

Notatnik firmowy

W firmowej wersji notatnik jest sposobem na zachowanie spójności brandingowej w danej organizacji. Możemy zaopatrzyć w notatniki firmowe swoich wszystkich pracowników – szczególnie wartościowe jest to dla np. przedstawicieli ubezpieczeniowych, finansowych czy firm budowlanych działających pod szyldem jednego producenta materiałów budowlanych. Firmowe logo na wyciąganym przy kliencie notesie może zwiększać wiarygodność danego handlowca oraz budować dobry wizerunek.

cennik druku notesów

 

Notatnik reklamowy

Używane na co dzień przez wiele osób notatniki są także ciekawym rozwiązaniem reklamowym. Prócz zastosowania własnego brandingu na okładce notesu czy kolorystyki spójnej z firmą, możemy umieścić w jego wnętrzu odpowiednie przekazy reklamowe. Wkładki kartek zadrukowane kuponami na produkty czy usługi lub informacje o stałych programach lojalnościowych mogą z perspektywy czasu przynieść dobre rezultaty.

Taki notatnik reklamowy to też dobry prezent dla kontrahentów i klientów. Gadżet z naszym brandingiem będzie przydatnym akcesorium.