DrukarniaOnline.pl

Notesy z logo firmy. Dobry prezent dla zorganizowanych.

Notesy z logo firmy. Dobry prezent dla zorganizowanych.

Spis treści:

 

Wbrew pozorom wciąż wiele osób korzysta z notesów. Jest to dla nich backup tego, co znajduje się na twardych dyskach, w pamięci telefonu. Bywają one również najlepszym narzędziem organizowania czasu. Używa się ich w biurach lub nosi ze sobą na co dzień. To wciąż jedno z najpopularniejszych rozwiązań w przypadku planowania zadań. Wygodne, bezpieczne, kieszonkowe.

 

Użyj notesu jako nośnika reklamowego

Notesy z logo firmy

Wiele firm zastanawia się, jakie gadżety wybrać, aby przekazać je klientom lub partnerom biznesowym. Jedną z najlepszych form upominków są właśnie notesy. Przede wszystkim są bardzo przydatne. Zapisane w nich informacje z pewnością się nie zgubią. Poza tym pasują do niemal każdego rodzaju prowadzonej działalności. Mogą je rozdawać korporacje, firmy z branży IT, instytucje kulturalne czy sportowe. Słowem – wszyscy.

Notesy reklamowe to praktyczne rozwiązanie, dodatkowo stanowią świetną formę reklamy. Notesy z logo firmy na okładce i każdej pojedynczej kartce zawsze będą przypominać użytkownikowi o istnieniu naszej działalności. Zapadamy w pamięć, dzięki czemu przy każdej możliwej okazji, to właśnie do nas będą się zwracać osoby potrzebujące konkretnych usług.

 

Notesy personalizowane. Stwórz je pod konkretnego użytkownika.

Personalizowane prezenty są niezwykle modne. Dają poczucie wyjątkowości obdarowywanej osobie. Można w ten sposób wykorzystać właśnie notesy reklamowe z nadrukiem. Jeśli nie wysyłamy ich masowo do wielkiej korporacji, tylko – dajmy na to – do niewielkich firm czy jednoosobowych działalności gospodarczych, można stworzyć pozycje przeznaczone dla konkretnych ludzi. Oprócz logo naszej firmy możemy w nich umieścić grafiki lub teksty nawiązujące do danej osoby. Warto tam zawrzeć odniesienia do pasji, charakteru czy zaznaczyć świetne relacje między obiema działalnościami. Można też zamieścić podziękowanie – wszystko zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni.

Notesy personalizowane są również świetnym prezentem prywatnym. Świetnie sprawdzą się jako upominek dla osób uporządkowanych, lubiących mieć kontrolę nad zdarzeniami oraz czasem. Tacy ludzie często mają nawet po kilka notatników, każdy do innych celów. W związku z tym każdy kolejny będzie dla nich równie przydatny.

 

Notesy reklamowe z gumką. Wygoda przede wszystkim.

Chyba nie ma osoby, która nie ma podobnego nawyku. Czasem spisujemy coś na samoprzylepnej karteczce, skrawku papieru, paragonie, dostajemy wizytówki. Co z nimi robimy? Wkładamy do notesu. To naturalny odruch, bo przecież notes to miejsce, gdzie tego typu informacje się przechowuje: daty, godziny, telefony. Niestety, luźno włożone papiery lubią „uciec” spomiędzy kartek i później już są niemożliwe do odnalezienia. Jak sobie z tym poradzić, jeśli nie chce się wszystkiego przepisywać?

Proste – wybrać notes z gumką. W ten sposób zawsze wszystkie strony będą do siebie ściśle przylegać, dzięki czemu nic nie wypadnie ze środka zeszytu. Wszystko już zawsze będzie na swoim miejscu. Nie musimy więc przykładać specjalnej wagi do sposobu przenoszenia notatnika. Można go łapać w biegu i wrzucać do torby, a luźno wsadzone informacje dalej pozostaną w środku.

Dlatego też notesy reklamowe z gumką są jeszcze praktyczniejszym gadżetem od tych klasycznych. Będą nie tylko korzystne dla naszej firmy jako zabieg marketingowy. Będą przy tym bardzo przydatne dla użytkownika. To także budowanie dobrej świadomości o naszej marce. Każdy, kto otrzyma taki prezent, pomyśli: „mądre rozwiązanie” – a to jednoznacznie będzie się kojarzyć z rozsądnym, dobrze funkcjonującym biznesem.