DrukarniaOnline.pl

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Spis treści:

 

Dzięki Waszemu wsparciu i ogromnej ilości pozytywnych opinii, otrzymaliśmy prestiżową nagrodę oraz wyróżnienie.

 

II miejsce w rankingu sklepów internetowych OPiNEO 2022

Serwis Opineo.pl właśnie opublikował wyniki kolejnej 13 edycji Rankingu Sklepów Internetowych OPiNEO 2022. W tegorocznym zestawieniu znaleźliśmy się na podium, zajmując drugie miejsce w kategorii Biuro i firma. To wszystko dzięki Waszym głosom. Dziękujemy za zaufanie.

Przepis na sukces mamy bardzo prosty - trzeba słuchać Klientów i reagować na ich potrzeby. To buduje zaufanie i solidną podstawę do długoletniej współpracy. A tak wygląda nagroda :-)

Dyplom OPiNEO 2022

 

Ranking sklepów internetowych

Ostatni rok przyniósł wiele zawirowań w branży e-commerce m. in. zmiany łańcuchów dostaw, zmiany rynków zbytu, inflację a także dalszy rozwój technologii. Dla jednych firm był to czas dalszego rozwoju, dla innych czas redukcji. Zmiany na rynku miały również wpływ na samych konsumentów oraz ich decyzje zakupowe. Okres postpandemiczny stał się bowiem dla większości czasem przemyślanych zakupów, szukania oszczędności a także trudności w zdobyciu wielu towarów, które wcześniej były powszechnie dostępne.

W ramach tegorocznej edycji rankingu Opineo, starano się odpowiedzieć na pytanie: jaki obraz rynku wyłania się z perspektywy konsumentów na podstawie ich opinii i recenzji. Wyłoniono laureatów pośród 16 kategorii e-sklepów, które najlepiej poradziły sobie na rynku w okresie 2021-2022. Tym samym zaprezentowano firmy, które nabrały rozpędu i z sukcesem wykorzystały okres przemian i wyzwań.

Edycja odbyła się przy wsparciu Partnerów: Przelewy24.pl, Walutomat, PayPo, DPD oraz SPARK Patronat medialny objęły serwisy: Forbes oraz Business Insider. Patronat merytoryczny objęła organizacja PBI.

Ranking Opineo obejmuje 16 kategorii oraz tradycyjnie – listę najlepszych sklepów internetowych. Powstał na bazie ponad 2 milionów opinii udzielonych przez klientów e-sklepów w oparciu o metodologię firmy Nielsen. Zestawienie tworzone jest na podstawie potransakcyjnych opinii konsumenckich, czyli opinii wystawionych przez klientów e-sklepów, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość́ zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym.

Więcej informacji dotyczących rankingu znajduje się na stronie: ranking.opineo.pl

 

Laur OPiNEO 2020

Dyplom OPiNEO 2020

W 11 edycji Rankingu Sklepów Internetowych OPiNEO 2020 znaleźliśmy się w gronie Laureatów. Laur Opineo przyznawany jest sklepom, które wyróżniają się najwyższą jakością obsługi klienta, czego dowodem są pozytywne opinie zgromadzone w serwisie Opineo.pl.

 

Zaufały nam tysiące firm i instytucji!

Współpracujemy z wieloma znanymi markami, ale dla nas liczy się każda firma. Systematycznie pracujemy nad tym, aby grono naszych zadowolonych kontrahentów było coraz większe. Jeśli jeszcze nie zostałeś naszym klientem, to nie czekaj. Skontaktuj się z nami, a dalej się już Tobą zaopiekujemy.

Tu możesz sprawdzić, z kim współpracujemy

a tu sprawdzisz opinie na nasz temat zamieszczone w serwisie Opineo.pl