DrukarniaOnline.pl

Laur OPiNEO 2020

Laur OPiNEO 2020 jest nasz!

Spis treści:

 

Dzięki Waszemu wsparciu i ogromnej ilości pozytywnych komentarzy i opinii, zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody.

 

Laur OPiNEO 2020

Serwis Opineo.pl właśnie opublikował wyniki kolejnej, 11 edycji Rankingu Sklepów Internetowych! Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się w gronie Laureatów tegorocznego zestawienia i to od razu w pierwszej piątce w kategorii BIURO. To wszystko dzięki WAM.

Przepis na sukces mamy bardzo prosty - trzeba słuchać Klientów i reagować na ich potrzeby. To buduje zaufanie i solidną podstawę do długoletniej współpracy. A tak wygląda nagroda :-)

 

Ranking sklepów internetowych w 2020 roku

Dyplom OPiNEO 2020

Branża e-commerce jak żadna inna podlega szybkim zmianom, a te jeszcze bardziej przyśpieszyła sytuacja związana z COVID-19. Zmiany widać także w tegorocznej edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl, który poświęcony jest transformacji, jaką przechodzi rynek e-handlu w efekcie pandemii.

Ranking przygotowany przez OPiNEO obejmuje 15 kategorii, oraz tradycyjnie – listę najlepszych sklepów internetowych. Powstał na bazie ponad 2 milionów opinii udzielonych przez klientów e-sklepów we współpracy z firmą konsultingową Nielsen.

Ranking Sklepów Internetowych Opineo.pl opiera się na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez klientów e-sklepów, po dokonanych zakupach. Wystawiając opinię, konsumenci oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość́ zapakowania przesyłki oraz deklarują, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym.

Więcej informacji dotyczących rankingu znajduje się na stronie: ranking.opineo.pl

 

Zaufały nam tysiące firm i instytucji!

Współpracujemy z wieloma znanymi markami, ale dla nas liczy się każda firma. Systematycznie pracujemy nad tym, aby grono naszych zadowolonych kontrahentów było coraz większe. Jeśli jeszcze nie zostałeś naszym klientem, to nie czekaj. Skontaktuj się z nami, a dalej się już Tobą zaopiekujemy.

Tu możesz sprawdzić, z kim współpracujemy

a tu co Klienci piszą na nasz temat w serwisie Opineo.pl