DrukarniaOnline.pl

Kilka popularnych i przydatnych gadżetów firmowych

Kilka popularnych i przydatnych gadżetów reklamowych

Spis treści:

 

Chcesz jechać ze swoją firmą na targi i myślisz nad gadżetami firmowymi? Chciałbyś wybrać coś, co będzie przydatne i użyteczne? Zobacz, jakie są najpopularniejsze souveniry, jakimi możesz obdarzyć swoich klientów. Postaraj się, aby dobrze myśleli o Twoim przedsiębiorstwie za każdym razem, kiedy będą z nich korzystać!

 

Pendrive – ważne dane zawsze pod ręką

Czasy, kiedy pamięć przenośna kosztowała krocie, dawno już minęły. Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zamówienie pendrive’a z logo własnej firmy. Są one zdecydowanie jednymi z bardziej atrakcyjnych gadżetów, jakimi możesz obdarować odwiedzających na targach czy zorganizowanych eventach. Każdy, kto pracuje przy komputerze, z pewnością doceni taki prezent. Miejsca na przenoszenie danych nigdy nie jest za dużo. A kiedy będzie zgrywał ważne pliki – będzie miał przed oczami logo Twojej firmy!

  Kilka przydatnych i popularnych gadżetów reklamowych

 

Kalendarz – idealny prezent na Boże Narodzenie

Kalendarze nie są opcją tak uniwersalną jak pendrive, ponieważ dobry czas na ich dystrybucje to około cztery miesiące w roku. Za to nadają się doskonale jako uzupełnienie do bożonarodzeniowych paczek. Masz wiele możliwości: od eleganckich w formie książki, po proste kalendarze trójdzielne, które można powiesić na ścianie. Pamiętaj o wyborze atrakcyjnej grafiki na każdy miesiąc w roku. Dzięki temu zyskasz pewność, że osoba obdarowana tym chętniej skorzysta z otrzymanego prezentu!

cennik druku kalendarzy trójdzielnych

 

Krówki, miętówki – wszyscy kochają słodycze!

Kolejnym ciekawym wyborem, który sprawdzi się zwłaszcza w przestrzeni targowej, są różnego rodzaju słodycze reklamowe. Krówki to już klasyk. Bardziej kreatywne przedsiębiorstwa zamawiają lizaki, a nawet kruche ciasteczka, ręcznie dekorowane we wzór z logiem firmy! Jeżeli nie lubisz słodyczy – nie szkodzi. Możesz zamówić małe opakowania miętówek. Odświeżą oddech i doskonale spełnią funkcję materiału reklamowego!

 

Karteczki samoprzylepne

To obowiązkowy gadżet w każdym biurze. Są samoprzylepne, wiec można je przyczepić wszędzie tak, aby mieć na widoku najważniejsze informacje. Na karteczkach, oprócz logo firmy możesz też umieścić jej adres, telefon kontaktowy, adres e-mail, oraz stronę www. Dzięki temu nie tylko osoba, która otrzymała od Ciebie bloczek, będzie miała w pamięci Twoje przedsiębiorstwo. Dowie się o nim również każdy, kto będzie potrzebował pożyczyć kawałek papieru i coś sobie zanotować!

Jak widzisz, gadżety firmowe mogą być całkiem pożyteczne dla obdarowanych osób. Przy najbliższej wizycie na targach koniecznie zabierz coś z naszej listy: czy to lizaki, czy kalendarze trójdzielne. Może to właśnie one okażą się strzałem w dziesiątkę, który przyciągnie uwagę klientów?