DrukarniaOnline.pl

Kartki bożonarodzeniowe dla firm

Kartki bożonarodzeniowe dla firm

Spis treści:

 

Okres przedświąteczny to każdego roku czas gorączkowego poszukiwania prezentów dla bliskich. Nie inaczej jest w biznesie. W dobrym tonie jest pamięć o swoich klientach i biznesowych partnerach. Wyrazy uznania dajemy poprzez kartki świąteczne dla firm, maile z życzeniami czy drobne firmowe upominki. Czy nadal warto decydować się na tradycyjne kartki?

 

Kartki świąteczne dla firm

Niektórzy przedsiębiorcy martwią się, czy w dobie SMS-ów i e-maili tradycyjne kartki świąteczne dla firm wysyłane pocztą nie są już niemodne. Nic bardziej mylnego! Jest dokładnie przeciwnie. Podczas gdy większość życzeń otrzymujemy w formie cyfrowej, tym bardziej doceniamy urok papierowych kartek pocztowych. W przeciwieństwie do e-maila możemy je postawić na komodzie czy przypiąć do korkowej tablicy. W dodatku już samo otwieranie skrzynki pocztowej jest ekscytującym przeżyciem. Jedno jest pewne – kartka świąteczna w tradycyjnej formie zapisze się w pamięci odbiorcy na dłużej niż elektroniczna. Taka kartka zawsze będzie przywoływać miłe skojarzenia z nadawcą.

Nie masz pomysłu na życzenia? Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż przepisanie wierszyku znalezionego w Internecie będzie zatrudnienie copywritera. Stworzy on unikalną treść kartki świątecznej specjalnie dla Twojej marki. Grafik wyczaruje natomiast projekt kartki z logo firmy.

  Kartki świąteczne dla firm

 

Kartki wielkanocne dla firm

Wielkanocne kartki świąteczne dla firm cieszą się nieco mniejszą popularnością niż te bożonarodzeniowe. Wciąż jednak są dość często spotykanym gestem szacunku i przyjaźni. Czy warto wysyłać je do naszych biznesowych partnerów? Podejmując decyzję, należy wziąć pod uwagę, że dzięki mniejszej popularności kartek wielkanocnych mamy większą szansę na bycie zapamiętanym i zauważonym.

Kartki wielkanocne rzadziej nawiązują do tradycji świątecznych. Częściej wybierane i z całą pewnością najbardziej uniwersalne są projekty w luźny sposób nawiązujące do wiosny, budzącego się życia i popularnych symboli takich jak np. zajączki czy jajka.

 

Tanie kartki świąteczne dla firm

Czy kartki świąteczne muszą być sporym wydatkiem? I tak, i nie. Oczywiście wysłanie kartek zawsze będzie kosztowniejsze niż stworzenie e-maila, którego wyślemy do kilkudziesięciu czy kilkuset odbiorców praktycznie za darmo. Co jednak wywoła lepszy efekt wizerunkowy? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Warto wybrać tradycyjne kartki świąteczne dla firm i wyróżnić się spośród mnóstwa wiadomości, które każdego roku zasypują nasze skrzynki mailowe.

Decydując się na zamówienie kartek świątecznych w większej ilości, z logo naszej firmy i autorskimi życzeniami możemy sporo zaoszczędzić. Będzie to nie tylko tańsze rozwiązanie niż zakup gotowych kartek, ale też bardziej efektowne. W tworzeniu projektu ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Rokrocznie największym powodzeniem cieszą się wzory tradycyjne, nawiązujące do świątecznych motywów. Na popularności zyskują też nowoczesne, minimalistyczne kartki z życzeniami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by tego roku zaskoczyć klientów i partnerów biznesowych kreatywnością i dać się zapamiętać!