DrukarniaOnline.pl

Kalendarze

Wielka wyprzedaż kalendarzy 2024

Kalendarze listwowane

To świetna forma całorocznej reklamy. Duża plansza pozwoli zamieścić czytelne kalendarium i wszystkie istotne dane Twojej firmy. Format od A3 do B1. Papier kredowy błysk/mat od 170 do 300 g. Zadruk jednostronny, kolorowy. Listwy metalowe góra i dół. Wykończenie standardowe lub z foliowaniem i lakierowaniem. Nakłady już od 10 szt.

Zobacz ceny
Kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane

Bardzo popularne zarówno w firmach jak też w domach. Przeważnie są wykonane w formie 7 lub 13 kart kart z dużym pięknym zdjęciem i mniejszym kalendarium. To dokonała ozdoba każdego wnętrza. Format od A4 do B2. Okładka na papierze kreda błysk lub mat 250-300 g. Środkowe karty na papierze kreda błysk/mat 170-250 g Zadruk kart jednostronny, kolorowy. Na górze metalowa spirala z zawieszką. Wykończenie standardowe lub z foliowaniem i lakierowaniem. Nakłady już od 10 szt.

Zamów
Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne - do wyczerpania zapasów kalendariów

To wspaniały prezent dla klientów Twojej firmy. Są mniejsze od trójdzielnych, ale nadal posiadają dużo miejsca reklamowego. Stanowią świetną reklamę przez cały rok. Format 318×480 mm lub 318×520 mm. Główka kaszerowana, zadrukowana jednostronnie na papierze kreda mat 300 g. Plecki na kartonie 300 g, także zadrukowane jednostronnie. W komplecie okienko do zaznaczania daty. Wykończenie z foliowaniem lub z foliowaniem i lakierowaniem. Nakłady już od 50 szt.

Zamów
Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne - do wyczerpania zapasów kalendariów

Jedne z najbardziej popularnych typów kalendarzy. Duży, przejrzysty i niezwykle praktyczny. Doskonale sprawdza się w biurach. Format 318×820 mm. Główka kaszerowana lub płaska. Zadruk główki jednostronny na papierze kreda mat 300 g. Plecki są drukowane jednostronnie na kartonie 300 g. W skład zestawu wchodzi kolorowe okienko do oznaczania daty. Wykończenie foliowaniem lub foliowaniem i lakierowaniem. Nakłady od 50 szt.

Zamów
Kalendarze listkowe

Kalendarzyki listkowe

Mają kształt typowej wizytówki z zaokrąglonymi rogami. Można je schować w portfelu wśród kart płatniczych i innych dokumentów. Z przodu zamieść swoją reklamę, a z tyłu funkcjonalne kalendarium.Format 85×55 mm. Zadruk dwustronny na papierze kreda mat 350 g. Wykończenie folią błysk lub mat, jednostronne lub dwustronne. Nakłady już od 250 szt.

Zamów

Kalendarze biurkowe

To podręczny, mały i niezwykle przydatny gadżet reklamowy. Każdy, kto lubi dobrą organizację pracy postawi na kalendarz biurkowy. Format 210×10 mm lub A5. Podstawę stanowi kartonowa piramidka zadrukowana jednostronnie na kartonie 300 g. Na górze piramidka połączona jest metalową spiralą, na której są osadzone karty kalendarza. Karty drukowane są na papierze kreda mat/błysk 170 g. Nakłady od 100 szt.

Zamów
Kalendarze szyte

Kalendarze szyte

Wyglądem przypomina katalog szyty i rzeczywiście pomieści wiele. Dobierz piękne zdjęcie i ciekawe kalendarium, a uzyskasz efektowny i innowacyjny gadżet reklamowy. Format od A5 do A4. Dostępny jest w dwóch wariantach: 16 stronicowy i 28 stronicowy. Karty kalendarza łączone są ze sobą metalowymi zszywkami. Zadrukowane są dwustronnie na papierze kreda mat/błysk 170 g. Na górze każda karta posiada dziurkę. Nakłady od 250 szt.

Zamów
Podkłady na biurko (biuwary)

Podkłady na biurko (biuwary)

Doskonały na podręczne notatki i planowanie spotkań. Idealny i bardzo praktyczny prezent dla każdego menadżera. Format od A3 do B2. Oferujemy 3 warianty: 26, 52 lub 100 kartkowy. Karty są sklejane w jeden blok kalendarza. Na spód bloku dodawany jest kartonowy podkład. Karty bloku zadrukowane są jednostronnie na papierze offsetowym 80 g na kredowym matowym 90 g. Nakłady już od 50 szt.

Zamów
Kalendaria 2023

Kalendaria 2024 - do wyczerpania zapasów

Szukasz gotowych kalendariów do kalendarzy trójdzielnych lub jednodzielnych? Mamy to, czego szukasz. Gotowe bloki kalendariów z nowoczesnym i czytelnym projektem.Format 280×210 mm lub 280×140 mm. Blok kalendarium drukowany jest na papierze offsetowym 80 g. Zadruk jest jednostronny w dwóch kolorach (czerwony i czarny). Nakłady już od 50 szt.

Zamów
Kalendarze książkowe ekonomiczne

Kalendarze książkowe - ostatnie sztuki

Doskonałe do codziennych notatek i niezbędne w każdym biurze. Szeroki wybór dostępnych formatów, od A4 po małe kieszonkowe A6. Kalendarze w układzie tygodniowym lub dziennym. Standardowy wybór opraw pod tłoczenie suche. Produkt wyceniany na zapytanie.

Zamów