DrukarniaOnline.pl

Kalendarz szkolny książkowy. Kompendium wiedzy.

Kalendarz szkolny książkowy. Kompendium wiedzy.

Chociaż telefony komórkowe mają sporo funkcji, wiele osób woli jednak rozwiązania analogowe i nie rozstaje się z papierowymi kalendarzami. Zapisanie urodzin bliskich, godzin spotkań czy ważnych wydarzeń pomaga nam nie zapomnieć o istotnych datach. Sporo ludzi powierza to zadanie nie smartfonowi z funkcją alarmu przypomnienia, a właśnie kalendarzom terminarzom. Najlepiej sprawdzi się obszerny kalendarz książkowy, który pomieści najwięcej ważnych informacji. To poza tym rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale i atrakcyjne wizualnie czy marketingowo, co nie pozostaje bez znaczenia dla wielu klientów. Przekonaj się sam, jak przydatne mogą być papierowe terminarze.

Spis treści:

 

Kalendarz szkolny książkowy

 

Szczególnym rodzajem książkowego terminarza jest szkolny kalendarz, którego układ różni się od takiego rocznego. Zaczyna się bowiem nie od stycznia, a od września; tak, aby spełniał potrzeby osób uczących się, studiujących, ale również nauczycieli, którzy często, poza dziennikiem, prowadzą własną dokumentację osiągnięć, obecności czy aktywności uczniów lub studentów. To wygodne rozwiązanie pozwala utrzymać w ryzach terminy zaliczeń, sprawdziany, a przy okazji oczywiście wszelkie wydarzenia osobiste. Nie musisz się już martwić, że zapomnisz o ważnym sprawdzianie, nie zanotujesz, że masz do wykonania projekt czy zbliża się data istotnego spotkania. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Taki kalendarz możesz mieć zawsze przy sobie – w plecaku czy torebce.

  Kalendarz ksiązkowy szkolny

 

Kalendarz książkowy na zamówienie

Inną ofertą jest książkowy kalendarz na zamówienie. Możesz zamówić terminarz według własnego projektu bądź poprosić specjalistów o propozycje wybrane dla Ciebie. Będziesz musiał zdecydować, czy chcesz, aby każdy dzień był na osobnej stronie czy może po kilka na tej samej. To nie tylko dobór kolorów, ale i dodatkowych informacji, jakie w danym kalendarzu się znajdą. Chwytliwe cytaty czy śmieszne rysunki? Relaksująca kolorowanka czy motywujący fragment podręcznika dobrego myślenia? Miejsce na adresy czy miesięczny planer? Te i inne decyzje będziesz musiał podjąć przy dobieraniu kalendarza na zamówienie. Dzięki Twoim wyborom będzie to jedyny w swoim rodzaju terminarz, który służyć będzie nie tylko za przydatny element codziennego funkcjonowania, ale również ciekawy wizualnie gadżet.

cennik kalendarzy książkowych

 

Zaprojektuj swój kalendarz książkowy

Cały rok wycieczek z dziećmi? Urocze zdjęcia ukochanego kota? A może zbliżający się ślub i całe mnóstwo zdjęć z narzeczonym? To tylko niektóre przykłady, które możesz wykorzystać w indywidualnie zaprojektowanym kalendarzu książkowym. Ale to nie jedyna opcja projektowania własnego kalendarza. W szerokim wydaniu tego rodzaju terminarz sprawdza się również jako gadżet marketingowy, rozsyłany wśród współpracowników, kontrahentów i klientów – na przykład z logotypem Twojej firmy. To budowanie marki w długotrwały sposób. Kalendarz zostaje bowiem cały okrągły rok, a więc i ten rodzaj wizualnej identyfikacji oddziałuje właśnie co najmniej tyle czasu. Sprawdź to rozwiązanie już dzisiaj!