DrukarniaOnline.pl

Folia monomeryczna, folia wylewana, folia One Way Vision - czym się różnią?

Folia monomeryczna, folia wylewana, folia One Way Vision - czym się różnią?

Spis treści:

 

Druk na folii to innowacyjny sposób na to, by rozreklamować usługę, produkt lub markę. Folie można naklejać na różne powierzchnie, zarówno płaskie, jak i nierówne. Czym różnią się od siebie folie monomeryczne, folie wylewane, folie OWV (folie One Way Vision)? Podpowiadamy poniżej!

 

Dlaczego warto zastosować druk na folii?

Druk na folii to jedna z najpopularniejszych technik stosowanych w reklamie typu outdoor. Wysokiej jakości banery, plansze i okleiny można stosować na przystankach autobusowych, witrynach, oknach oraz szybach. W ten sposób można stworzyć efektowną i zwracającą uwagę reklamę. Folie wyróżnia ekonomiczny charakter oraz wysoka żywotność. Niektóre z modeli folii reklamowych mogą wytrzymać nawet powyżej 5 lat. To idealny sposób na to, by wyeksponować markę i rozreklamować działalność firmy!

  Czym się różni folia monomeryczna od folii wylewanej?

 

Folie monomeryczne

Folie monomeryczne to wielkoformatowe i samoprzylepne folie pod nadruk. Stosuje się je na płaskich powierzchniach, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. To ekonomiczne rozwiązanie można wykorzystać do promocji produktów, usług lub branżowego wydarzenia. Folie z nadrukiem można przylepiać do płyt PCV i tablic reklamowych. Często są stosowane na płaskie powierzchnie samochodu oraz plandeki. Format takiej reklamy zależy od preferencji klienta. Możliwe jest wydrukowanie naklejki na folii w rozmiarach A1, A0, B1, B0. Istnieje także możliwość realizacji naklejek w niestandardowym rozmiarze.

cennik druku folii samoprzylepnych

 

Folie wylewane

Folie wylewane to folie, które służą do oklejania nierównych powierzchni, na przykład pojazdów. Ich charakterystyczną cechą jest duża wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu można je przylepiać na masce, zderzaku, lusterkach lub drzwiach samochodu. Są z powodzeniem stosowane także na motocyklach, łodziach i samolotach. Folie wylewane posiadają tzw. pamięć kształtu – są elastyczne i po ogrzaniu dopasowują się do powierzchni. Tego typu reklama sprawdzi się nawet w bardzo ekstremalnych warunkach zewnętrznych i nie wymaga uszlachetniania.

cennik druku folii wylewanej

 

Folie One Way Vision

Folie OWV to folie perforowane, wykonane z tworzywa PCV. Ich nawierzchnia posiada niewielkie otwory, dzięki czemu folia przepuszcza optymalną ilość naturalnego światła. Dzięki tej innowacyjnej strukturze folie One Way Vision mogą być stosowane na przestrzeniach okiennych i przeszkleniach. Można je przyklejać na sklepowych witrynach, oknach lokali użytkowych, szklanych drzwiach i szybach pojazdów. Taka reklama nie tylko doskonale się prezentuje na zewnątrz. Dzięki perforacji zapewnia doskonałą widoczność z drugiej strony, od wewnątrz.

cennik druku folii one way vision