DrukarniaOnline.pl

Balony reklamowe z nadrukiem

Balony reklamowe z nadrukiem

Spis treści:

 

Dobra reklama nie musi być droga, czasem wystarczy kreatywne podejście, by przy niewielkim budżecie wybić się na tle konkurencji. Zobacz, jak to zrobić przy pomocy...balonów!

Kreatywne podejście do marketingu może zdziałać o wiele więcej niż ogromne budżety przy słabych kreacjach reklamowych. Niedopasowany format reklamy do miejsca, czy złe sprecyzowanie grupy odbiorców szybko odbije się fiaskiem. Jeśli myślisz o wydaniu niewielkich pieniędzy, a jednocześnie chcesz kreatywnie podejść do reklamowania swojej firmy, lokalu, produktu czy usługi, warto rozważyć rozwiązania reklamowe, z którymi odbiorca zetknie się bezpośrednio, czyli np. podczas targów i eventów. Choć sposób wydaje się prosty, to do takiej reklamy można podejść na wiele sposobów.

 

Balony z nadrukiem

Dość popularnym rozwiązaniem reklamowym podczas targów są balony reklamowe. Obok banerów i długopisów z nadrukiem są jedną z najczęściej wybieranych form promocji na eventach.

cennik druku długopisów

Balony z grafiką to także dobry element promocyjny w sklepach, zarówno podczas wydarzeń otwierania nowych lokali, jak i przy stoiskach w dużych marketach. Balony reklamowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się podczas kreatywnych akcji marketingowych. Na balonach można umieścić nie tylko logo firmy, ale także np. wskazówki dojazdu, grafikę przedstawiającą produkt czy chwytliwe hasło reklamowe. Z pewnością też balony będą świetną atrakcją dla najmłodszych uczestników eventów reklamowych. Co więcej, jeśli dzieci zabiorą balony do domu, ich rodzice dłużej będą miały kontakt z marką i jej promocją.

  Balony z nadrukiem

 

Decydując się na balony reklamowe z nadrukiem, warto pamiętać o odpowiednim projekcie. Kolor, rozmiar, nadruk i miejsce umieszczenia balonów to parametry, które trzeba dopasować do grupy odbiorów i rodzaju eventu.

Preferowane przez drukarnie formaty plików do druku to PDF i TIFF. Bardzo często udostępniają one instrukcję przygotowania pliku oraz szablony dla poszczególnych programów graficznych. Dodatkowo można też skorzystać z pomocy profesjonalisty, który wykona projekt nadruku.

 

Balony reklamowe z helem

Kreatywnym podejściem, które z pewnością wywoła liczne emocje, będzie wybranie opcji napełnienia balonów helem. W drukarni można poprosić o taki dodatek. W jakich okolicznościach sprawdzą się takie balony? Będą dobrym uzupełnieniem przyjęć okolicznościowych, urodzin dziecka czy eventów z dowcipnym charakterem. Wzbudzą dodatkowe zainteresowanie u dzieci i rozśmieszą dorosłych.

 

Balony reklamowe pneumatyczne

Jeszcze innym rodzajem balonów reklamowych z nadrukiem są balony pneumatyczne. Efektowny nośnik reklamy będzie widoczny nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. W zależności od potrzeb można wybrać wielkość i kolor. Balony pneumatyczne wykonywane są ze specjalnych, nowoczesnych, bardzo mocnych materiałów, odpornych na czynniki atmosferyczne. Choć są dość kosztowną inwestycją, to będą służyć przez wiele lat.